Hakkımızda

Sarıyer Anaokulu

Önceliğimiz; kendisini ve çevresini seven, yaşadığı toplumun değerlerine saygılı, yaşadığımız dünyaya duyarlı; mutlu, özgüveni yüksek bireyler yetiştirmek.

Bu hedefimize giden yol önce; güven, sağlık, hijyen ardından eğlence ve eğitimden geçiyor.

Çocuklarımızın günlerini tek bir sınıfa hapsetmeden, onlar için tasarladığımız 6 farklı atölyede rotasyon yaparak geçirmelerini sağlıyoruz. Bu sayede çocuklarımız bütün gün aktif katılımla okulumuzdan maksimum seviyede faydalanabiliyorlar.

Sorumluluğumuzun büyüklüğünün ve öneminin farkında olarak; sahip olduğumuz bütün imkanları çocuklarımız için kullanırken en büyük destekçilerimizin velilerimiz olduğunu da belirtmek isteriz.

Yaşadığımız yüzyıla yakışan, çağdaş ve donanımlı çocuklar yetiştirmek için oluşturduğumuz yeni sistemimizde M.E.B programımızın yanı sıra, çocuklarımıza insiyatif kullanmayı, kendilerini ifade edebilmeyi, yaratıcılıklarını özgürce ortaya koyabilecekleri öğrenme ortamını sunuyoruz.

Sarıyer Anaokulunda sevgi ve saygıyla yetişen çocuklarımız, burada ki eğitimleri sona erdiğinde; yetişkinlerin uzantısı olarak değil; özgüveni yüksek, muhakeme yeteneği olan, karar verebilen bireyler olarak hayata adım atacaklardır.

Kayıt için bizi arayabilirsin
0212 3420006

Spor & Oyun

Bahçemizden top havuzuna her alanı çocuklarımızın hareket özgürlüğü için kullanıyoruz.

Yabancı Dil

Kadromuzda sürekli bulunan ingilizce öğretmenleri ile çocuklarımıza küçük yaşta eğlenerek temel oluşturuyoruz.

Müzik & Sanat

Özenle hazırladığımız atölyelerimizde çocuklarımızın yaratıcı yönlerini destekleyerek geliştirmelerini sağlıyoruz.

Yönetim Kadromuz

Anaokulu müdürümüz ile işletme müdürlerimizden oluşan üst düzey liderlik ekibi, misyon ve felsefemiz doğrultusunda okulumuzu daha ileriye götürmek için işbirliği içinde çalışmaktadır. Düzenli olarak bir araya gelen liderlik ekibimiz, alınan kararların uygulanması konusunda çaba göstermekte; Sarıyer Anaokulu ailesinin tüm üyelerine her türlü görüş, önerileri ve sorunlarında gerekli desteği sunmaktadırlar.

Merve Uyanık

Kurucu Ortak
Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı, ilkbal nurusunuz. Yurdu asıl nura gark edecek sizsiniz. Kendinizin ne kadar mühim ve kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şeyler bekliyoruz.
_Mustafa Kemal Atatürk, Başöğretmen
Çocuğun yanında olmalıyız, çocuğun yanında olmak çocuğa sevgi vermek demektir. Sahip çıkan sevgi değil, duygusal sevgi de değil, yalnızca çocuğa onu sevdiğinizi ve onayladığınızı hissettirecek biçimde davranmak.
_Alexander Sutherland Neill , Eğitimci
Dünyada bir tane dahi çocuk mutsuz olduğu sürece, büyük icatlar ve ilerlemeler hiçtir.
_Albert Einstein, Fizikçi
Çocuk büyütürken evi temiz tutmak, kar hâlâ yağarken kapının önünü temizlemek gibidir.
_Phyllis Diller, Oyuncu
ataturk
neil
Albert-Einstein
Phyllis-Diller
× Whatsapp Destek